''In a Better World?''
Petak, 06.02.2015.

petak, 6. veljače 2015.

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci danas je predstavljena knjiga prof. dr. sc. Elvia Baccarinia, pročelnika Odsjeka za filozofiju Filozofskoga fakulteta u Rijeci, naslova In a Better World: Public Reason and Biotechnology.

O knjizi su, uz autora, govorili:

-       prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija, prorektorica za studije i studente Sveučilišta u Rijeci

-       prof. dr. sc. Krešimir Pavelić, pročelnik Odjela za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci

-       dr. sc. Nebojša Zelić, viši asistent na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci

Nakon predstavljanja knjige, u poslijepodnevnim je satima, također na Rektoratu, održan simpozij istoga naziva.

PROGRAM SIMPOZIJA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća