1. svjetska konferencija sportskih znanosti
1. svjetska konferencija o Znanosti mrežnih i zidnih igara/1st World Conference of the Science of Net and Wall Games će se održati u razdoblju od 16. do 19. lipnja 2015. godine, uz 1. Europsko sveučilišno prvenstvo u "racketlonu" - 1st European University Racketlon Championships u istom razdoblju, u mađarskom gradu Szombathelyju. Oba su događaja otvorena za prijavu kako akademskog osoblja tako i studenata.

Rok za prijavu znanstvenih radova: 15. svibnja 2015.
Rok za prijavu natjecateljskog dijela: 30. svibnja 2015.

Tekst Natječaja i programa
Poster poziva

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti