Privremena rang lista dobitnika potpora
Petak, 27.02.2015.

Evaluacijski odbor za dodjelu potpora doktorandima za ostvarenje strateških ciljeva Sveučilišta u Rijeci u ak. g. 2014./2015. objavljuje Privremenu rang listu doktoranada koji ostvaruju pravo na potporu.

Svaki prijavitelj ima pravo uputiti prigovor Evaluacijskom odboru do 9. ožujka 2015. (slanjem e-pošte na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ). Bit će razmatrani isključivo vlastoručno potpisani i skenirani prigovori.

Nakon proteka roka za podnošenje prigovora i razmatranja istih, bit će sastavljena konačna lista dobitnika potpora koja će biti objavljena na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća