Doktorska konferencija
Utorak, 10.03.2015.

utorak, 10. ožujka 2015.

U organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci u petak, 22. svibnja 2015. bit će održana Doktorska konferencija za studente, voditelje i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti – DOKON 2015.

Svrha Konferencije jest okupiti voditelje, studente i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva, kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unaprjeđivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse.

OBAVIJEST I POZIV ZA SUDJELOVANJE

PREDLOŽAK ZA SAŽETAK

UPUTE ZA PISANJE SAŽETKA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća