HAZU - Simpozij na Kampusu
Ponedjeljak, 09.03.2015.

ponedjeljak, 9. ožujka 2015.

Zavod za kliničku i transplantacijsku imunologiju i molekularnu medicinu u Rijeci Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Klinički bolnički centar Rijeka, Medicinski fakultet u Rijeci i Hrvatski liječnički zbor – Podružnica Rijeka organiziraju 6. simpozij ''Razvojna biologija trombocita, trombocitopenije i mijeloproliferativne neoplazme'' (Developmental Biology of Platelets, Trombocytopenia and Myeloproliferative Neoplasms), koji će biti održan u četvrtak, 12. ožujka 2015. s početkom u 9 sati u zgradi sveučilišnih Odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća