CEU/RAP - Raspisan Natječaj za diplomski pripremni program namijenjen osobama romske nacionalnosti
Centralno-europsko Sveučilište (CEU) u suradnji s romskim diplomskim pripremnim programom raspisuju Natječaj za diplomski pripremni program namijenjen osobama romske nacionalnosti u akademskoj godini 2015./2016.

Rok prijave: 15. travnja 2015. godine

Ispunjena se prijavnica dostavlja na sljedeću e-adresu ili poštansku adresu:
poštanska adresa:
Central European University
Roma Access Programs
Nador u. 9, H-1051 Budapest
Hungary

Tekst Natječaja

Obrazac za sastavljanje pisma preporuke

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća