100 % prirodna kozmetika
Četvrtak, 09.04.2015.

četvrtak, 9. travnja 2015.

Tim studenata koji vode projekt ''100% pRirodno'' sudjelovat će na ''100% natural'' sajmu, prvom međunarodnom riječkom eko-sajmu. Sajam će biti održan od 9. do 12. travnja 2015. u Tower Centru, a ''100% pRirodno'' će kroz ta četiri dana predstaviti javnosti svoju liniju prirodne kozmetike.

Osim što će predstaviti svoje proizvode, u subotu, 11. travnja od 12 do 13 sati bit će održana i edukacijska radionica za građanstvo. Projekt je nastao u Udruzi studenata biotehnlogije (http://www.usbri.uniri.hr/), a vode ga studenti diplomskog studija Biotehnologija u medicini Marina Ožbolt i Edi Zucca. Potporu projektu pružaju: Odjel za biotehnologiju, Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i Zaklada Sveučilišta u Rijeci.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća