Besplatna radionica DJ-inga
Utorak, 12.05.2015.

utorak, 12. svibnja 2015.
Odsjek za kulturalne studije Filozofskog fakulteta u Rijeci u suradnji sa Sveučilištem Carl von Ossietzky u Oldenburgu (Njemačka) organiziraju besplatnu radionicu DJ-inga, koja će biti održana od 12. do 14. kolovoza 2015. u Lovranu. Teorijska i praktična znanja na vrhunskoj DJ opremi prenijet će vam dr. Christoph Micklisch, profesor produkcije zvuka i digitalne glazbe. Broj polaznika ograničen je na šestoro, radionica je za polaznike besplatna, a prijaviti se možete do 15. svibnja 2015. na e-adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća