Info dan lipanj 2010.
Na INFO danu – lipanj 2010. predstavljen je Tempus projekt "WBC-Vmnet: Mreža korisnika virtualne proizvodnje – potpora integraciji trokuta znanja ". Info dan je održan u petak 18.06.2010. godine u 13:00 sati u prostorijama Znanstveno tehnološkog parka – SteP RI Sveučilišta u Rijeci. Na adresi Slavka Krautzeka 83/A, Kampus Sveučilišta u Rijeci.

Cilj Info dana bio je predstaviti rezultate i aktivnosti Centra za suradnju i edukaciju (CTC) osnovanom u sklopu projekta WBC-Vmnet na Tehničkom fakultetu u Rijeci. Potom, na Info danu predstaviti će se rezultati Tempus projekta Opening University towards Society: Linking Education-Research-Innovation (OPUS), Europska poduzetnička mreža (EEN) te softverska rješenja na području upravljanja proizvodnjom i troškovima (tvrtka Milnatrade).

Obzirom na radove u Kampusu preporučamo dolazak na STeP Ri sa sjeverne strane.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim sudionicima koji su sudjelovali na Motivacijskom seminaru održanom u veljači na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci i njihovoj potpori projektu, te se nadamo da ćete se odazvati pozivu i pridružiti nam se na INFO danu.

Prezentacije:
Centar za EU projekte
EEN
WBC VMnet projekt
WBC -  suradnja sveučilišta i poduzeća
Tempus OPUS projekt
Rapid Prototyping

Odobren Obzor 2020. projekt!

Sveučilište u Rijeci kao jedan od partnera sudjelovat će u provedbi projekta European Researchers´ Night: Techno-Past Techno-Future.

Saznaj više

EFRR: Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije

Produljen je rok za dostavu projektnih prijedloga do 5. listopada 2018. godine.

Saznaj više

ESF: Uključivanje djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti te osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju u zajednicu kroz šport

Natječaj je otvoren do 31. prosinca 2019. godine.

Regionalni dani i sajam EU fondova u Bakru

Prijavite se za sudjelovanje na događanju koje će se održati 28. srpnja 2018. godine u Bakru.

Saznaj više

Seminar u okviru aktivnosti transnacionalne suradnje (TCA): Innovate your teaching through methods like gamification, e-learning, Design Thinking, Project Based Learning, use of new technologies in higher education

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 26. do 28. rujna 2018. u Poljskoj. Rok za prijavu je 15. srpnja.

Saznaj više

Međunarodni tematski seminar Connecting Higher Education Institutions and Business Community: Increasing the Quality of Erasmus+ Traineeships

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 23. do 25. listopada u Splitu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća