Natječaj za 1 stipendiju
Utorak, 26.05.2015.

utorak, 26. svibnja 2015.

Zavičajno društvo Dalmacije u Rijeci Natječaj za 1 stipendiju za 2015./2016. akad. god. Stipendija uključuje smještaj, prehranu i drugu materijalnu pomoć. Kriteriji odabira su: uspjeh na studiju, etičnost i moralnost, vanstudijske aktivnosti, pozitivne preporuke, materijalno stanje studenta i dalmatinsko podrijetlo.

Zainteresirane studentice i studenti mogu se prijaviti na natječaj najkasnije do 20. lipnja 2015. na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , a dodatne informacije dobiti na broju mobitela 099 2353 518 ili na Facebook stranici Društva.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća