Ključ predan studentima
Četvrtak, 28.05.2015.

četvrtak, 28. svibnja 2015.

Ključ grada Rijeke nalazi se u rukama riječkih studentica i studenata, što znači da započinje glavni dio glazbenog programa Student Day Festivala 2015! Na današnjoj konferenciji za medije u bistrou Mornar, ključ Grada zamjenici predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci Hani Grubišić Krmpotić predao je zamjenik gradonačelnika Rijeke Marko Filipović. Na konferenciju su su sudjelovali i rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin, pročelnik Ureda Primorsko-goranske županije i Vlado Mezak, ravnatelj Lučke uprave Rijeka. Organizatori su najavili bogat program Student Day Festivala – najvećeg takve vrste u regiji, koji je za studente potpuno besplatan.

www.studentdayfestival.com/

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća