Hrvatska rapsodija za studente

Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca poziva studente riječkog Sveučilišta na izvedbu Hrvatske rapsodije (Horvat - Marković Matthis po motivima Hrvatske rapsodije Miroslava Krleže) u srijedu, 21. listopada u 19.30 te na tribinu nakon predstave koju će voditi intendant Oliver Frljić i na kojoj će studenti moći postavljati pitanja i o odgledanoj predstavi i o kazalištu općenito.

HNK Ivan pl. Zajca studentima omogućava popularnu cijenu ulaznice od 20,00 kn.

Rezervacije na:

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća