Natječaj za novčanu nagradu najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade najuspješnijoj studentici / najuspješnijem studentu s invaliditetom u akademskoj godini 2014./2015.

Jednokratna novčana nagrada dodjeljuje se jednom godišnje prema inicijativi Ureda za studente s invaliditetom Studentskog savjetovališnog centra Sveučilišta.

Krajnji rok za podnošenje prijava je 20. studenoga 2015. (datum poštanskog žiga), a rezultati natječaja bit će objavljeni 27. studenog 2015.

Svečana dodjela nagrade održat će se 3. prosinca  u okviru obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.

Prijavni obrazac

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća