HEISEE radionica na Kampusu
Četvrtak, 18.02.2016.

četvrtak, 18. veljače 2016.

u organizaciji Sveučilišta u Rijeci bit će održana radionica pod nazivom ''Institucijsko istraživanje i učinkovitost institucije'' (Institutional Research and Institutional Effectiveness), u sklopu UNAPRORI projekta i ''Inicijative u visokom obrazovanju za jugoistočnu Europu'' (Higher Education Initiative fo South Eastern Europe - HEISEE). Radionica će biti održana od utorka do četvrtka, 23. do 25. veljače 2016. na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Otvaranje će biti održano u utorak, 23. veljače s početkom u 9 sati u prostoriji O-027 zgrade sveučilišnih odjela, Kampus Sveučilišta u Rijeci, Ulica Radmile Matejčić 2.

Pozdravne riječi prilikom otvaranja održat će rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin i ministar znanosti obrazovanja i sporta izv. prof. dr. sc. Predrag Šustar.

PROGRAM          SADRŽAJ          ŽIVOTOPISI PREDAVAČA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća