Održan Obzor 2020. informativni dan

Dana 23. ožujka 2016. godine održan je Obzor 2020. informativni dan na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Građevinskom fakultetu.

Uz nacionalne kontakt osobe Agencije za mobilnost i programe Europske unije koje su predstavile svoja područja Obzora 2020. i aktualne te nadolazeće natječaje, iskustva prijave projektnih prijedloga u sklopu Obzor 2020. Marie Sklodowska Curie akcija predstavili su izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš s Medicinskog fakulteta te doc. dr. sc. Leo Škec s Građevinskog fakulteta.

Prezentacije Obzor 2020. informativnog dana:

Obzor 2020. i usluge nacionalnih kontakt osoba - Tina Kokan

Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života - Tina Kokan

Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija; biotehnologija – Marina Jurjević

Sigurna, čista i učinkovita energija - Maja Salapić

Informacijske i komunikacijske tehnologije - Irena Žilih

Marie Sklodowska - Curie akcije – RISE – Sandra Vidović

Iskustva MSCA prijave – izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš

Iskustva MSCA prijave – doc. dr. sc. Leo Škec

Preporučamo proučiti poveznice na natječaje te preporuke nacionalnih kontakt osoba za traženje partnera i umrežavanje.

Nacionalna kontakt osoba za Marie Sklodowska - Curie akcije, Sandra Vidović, najavila je održavanje radionica za potencijalne prijavitelje individualnih stipendija za kraj svibnja i/ili početak lipnja. Informacije o ovom događanju ćemo pravovremeno objaviti.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Horizon Europe

U nastavku pročitajte nešto više o novom okvirnom programu Horizon Europe.

Preporuke AMPEU za vođenje Erasmus+ projekata

U nastavku možete preuzeti preporuke.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan "Širenje izvrsnosti i sudjelovanja"

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 27. lipnja u Zagrebu.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za Individualnu stipendiju: čitanje projektnog prijedloga iz perspektive evaluatora“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 15. lipnja u Zagrebu.

Saznaj više

Obzor 2020. radionica „Odgovorno istraživanje i istraživački integritet te otvorena znanost u MSCA projektima“

Prijavite svoje sudjelovanje!

Saznaj više