Ljetna škola o energetici u Telcu, Češkoj
Ljetna škola u Telcu, gradu koji je proglašen dijelom UNESCO-ve svjetske baštine, održat će se u razdoblju od 13. do 21. kolovoza 2016 u organizaciji Odjela za međunarodne odnose i europske studije na Fakultetu društvenih znanosti Sveučilišta Masaryk u Brnu. Ljetna će se škola baviti energetskom politikom Europske Unije i energetskim položajem Europske Unije. Predavači na ljetnoj školi će uključivati svjetski priznate stručnjake iz područja energetike. U školu će također biti uključena dva cjelodnevna izleta, jedan u nuklearnu elektranu Temelin, a drugi u hidroelektranu Vranov nad Dyji u koju će biti uključen izlet nacionalnom parku. Program sudionicima nosi 4 ECTS boda.

Rok prijave: 31. svibnja 2016.

Više informacija o ljetnoj školi dostupno je na sljedećoj poveznici, te na Facebook stranici.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća