Održan Dies Academicus 2016.
Srijeda, 18.05.2016.

srijeda, 18. svibnja 2016.

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci jučer je održan Dies Academicus povodom 43. Dana Sveučilišta. Rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin podnijet će godišnje izvješće rektora, a predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci Aleksandar Šušnjar godišnje izvješće predsjednika Studentskog zbora.

Dodijeljena su priznanja za počasna zvanja i titulu professor emeritus, potvrdnice redovitim profesorima izabranima u trajno zvanje, zahvalnice sastavnicama i nastavnicima, Rektorove nagrade za izvrsnost i druga studentska priznanja te je proglašena studentica generacije.

Titula professora emeritusa dodijeljena je prof. dr. sc. Anti Simoniću, profesoru Medicinskog fakulteta i prof. dr. sc. Ivanu Vrkljanu, profesoru Građevinskog fakulteta.

Studenticom generacije proglašena je Klara Pulić, studentica integriranog sveučilišnog studija Medicina Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

POPIS REDOVITIH PROFESORA - TRAJNO ZVANJE U 2015. GODINI

POPIS NAGRAĐENIH STUDENATA I ZAHVALNICA

studentica generacije 2015./2016. Klara Pulić                                         prof. emerit. dr. sc. Ivan Vrkljan i rektor Lučin

tekst: Neven Protić