Posjet prof. Takeshija Nakazavu - World Maritime University, Malmö, Sveučilištu u Rijeci
U utorak, 24. kolovoza 2010. godine, rektor, prof. dr. sc. Pero Lučin primio je prof. dr. sc. Borisa Pritcharda s Pomorskog fakulteta i prof. Takeshija Nakazavu, s World Maritime University, Malmö, Švedska.
Povod sastanka je inicijalni („kick-off“) sastanak projekta kojeg u ime navedene dvije ustanove vode spomenuti profesori. Cilj projekta je izrada sustava dobrovoljne međunarodne akreditacije pomorskih sveučilišta. Projekt je odobrila Međunarodna udruga pomorskih sveučilišta (International Association of the Maritime Universities – IAMU), a podržan je sredstvima Nippon Foundation iz Japana.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća