Produljen Zakladin natječaj
Srijeda, 02.11.2016.

utorak, 11. listopada 2016.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za dodjelu Nagrade Zaklade Sveučilišta za kalendarsku godinu 2015. Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 10. studenoga 2016. Cjeloviti tekst natječaja možete pronaći OVDJE.

Više informacija o natječaju za dodjelu Nagrade Zaklade Sveučilišta dostupne su na Zakladinim mrežnim stranicama, a za sve dodatne upite obratite se na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća