Potpisivanje sporazuma
Utorak, 29.11.2016.

utorak, 29. studenoga 2016.

Predstavnici Jonskog sveučilišta iz Krfa, Grčka, predvođeni rektorom prof. dr. sc. Vassilisom Chrissikopoulosom te voditeljem grčkog tima IPA Adriatic projekta PACINNO dr. sc. Phivosom Mylonasom, posjetili su Sveučilište u Rijeci s ciljem razmjene znanja i iskustava u području visokog obrazovanja, istraživanja i transfera tehnologije.

Jedan od sastanaka održan je i u novouređenom PACINNO Uredu za transfer tehnologije Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, uz prisustvo članova hrvatskog PACINNO tima: prof. dr. sc. Stipana Jonjića, Ani Gerbin, Josipe Živković i Ljiljane Vekić, kao i rektora Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pere Lučina i voditeljice Ureda za transfer tehnologije Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Petre Karanikić. Sastanci su rezultirali i potpisivanjem dva sporazuma o suradnji Sveučilišta u Rijeci i Jonskog sveučilišta.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća