Stipendije korejske vlade
Veleposlanstvo Republike Koreje obavijestilo je Sveučilište u Rijeci o raspisu natječaja za dodjelu međunarodne stipendije Sveučilišta Kangnam za 2017. godinu pod sponzorstvom Fundacije Shimjeon.
Rok za prijavu na natječaj: 16. siječnja 2017. u 17:00h
Original dokumenti dostavljaju se na adresu Veleposlanstva: Ksaverska cesta 111/a-b, 10000 Zagreb

Tekst Natječaja možete pogledati ovdje, smjernice za prijavu pogledajte ovdje, te prijavni obrazac ovdje.

Za daljnje upite veleposlanstvo Republike Koreje u Zagrebu vam stoji na raspolaganju:

Kontakti:
tel: 01-4821-282

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća