Programi na kineskom jeziku
Srijeda, 08.02.2017.

srijeda, 8. veljače 2017.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Opatija Sveučilišta u Rijeci i ove godine održava programe cjeloživotnoga obrazovanja na kineskom jeziku. U tijeku su upisi nove generacije polaznika programa: ''Kineski jezik u turizmu za početnike'' te ''Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike''.

Rok za dostavu prijava je 12. ožujka 2017., a pohađanje programa cjeloživotnoga učenja je potpuno besplatno za sve polaznike.

Detaljnije informacije o programima dostupne su na službenoj web stranici Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Opatija: www.fthm.hr ili na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća