Privremena lista kandidata za dodjelu stipendija za doktorande
Ponedjeljak, 13.02.2017.

Evaluacijski odbor za dodjelu stipendija za doktorande Sveučilišta u RIjeci 13. veljače 2017. godine utvrdio je privremenu listu kandidata za dodjelu stipendija za doktorande.

Kandidati imaju pravo uputiti prigovor Evaluacijskom odboru za dodjelu stipendija doktorandima Sveučilišta u Rijeci u roku od osam (8) dana od dana objave privremene liste na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci. Odbor je dužan odgovoriti na prigovor u razumnom roku. Odluka Evaluacijskog odbora u odgovoru na prigovor je konačna.

PRIVREMENA LISTA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća