Program stipendiranja Global Korea za 2017. godinu (2017 Global Korea Scholarship Program)
Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje (NIIED - National Institute for International Education) u sastavu Ministarstva obrazovanja Republike Koreje, dodjeljuje jednu (1) stipendiju državljanima Republike Hrvatske, te jednu (1) stipendiju državljaninu Bosne i Hercegovine za diplomski studij iz programa stipendiranja korejske vlade za strane studente Global Korea za 2017. godinu (2017 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree). Studij će se provoditi u Koreji u razdoblju od 2017. do 2020. godine. Priloženi „Vodič kroz prijavu“ donosi opis traženih kvalifikacija, dokumenata/obrazaca za prijavu i sve ostale nužne informacije.

Rok prijave: 24. ožujka 2017. godine

Za sve daljnje informacije možete se obratiti veleposlanstvu putem e-maila na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti