Interreg Europe 2014. – 2020. nacionalni info dan
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova EU, u suradnji sa Zajedničkim tajništvom Programa, organizira nacionalni info dan koji će se održati u svrhu upoznavanja potencijalnih prijavitelja sa sadržajem Programa te pravovremene pripreme za prijavu na 3. poziv na dostavu projektnih prijedloga.

Radionica će se održati 08. ožujka 2017. godine s početkom u 10 sati u Kongresnom centru FORUM Zagreb (Radnička cesta 50). Pojedina predavanja bit će održana na engleskom jeziku.

Sudjelovanje na radionici potrebno je prijaviti putem prijavnog obrasca, a detaljan raspored možete pogledati ovdje.

Novosti

Otvoren pristup istraživačkoj infrastrukturi Zajedničkog istraživačkog centra (JRC)

Joint Research Centre (JRC) Europske komisije otvara svoje laboratorije i postrojenja akademskim i znanstvenim institucijama, poduzećima i industriji.

Interreg MEDITERAN 2014. -2020. – treći poziv na dostavu projektnih prijedloga

Rok za dostavu projektnih prijedloga je do 31. siječnja 2019. godine.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Interreg V-B Mediteran 2014. – 2020. – informativni dan u sklopu 3. poziva

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 5. prosinca 2018. godine u Zagrebu.

Saznaj više

MSCA informativni dan: Mreže za inovativno osposobljavanje (ITN) i Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija (RISE)

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 27. studenoga 2018. godine u Zagrebu.

LIFE tematski info dan - Upravljanje i informacije

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 13. studenoga 2018. godine u Zagrebu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća