Konačni rezultati Natječaja za dodjelu stipendija za doktorande
Petak, 10.03.2017.
Na temelju provedenog evaluacijskog postupka te nakon razmatranja prigovora zaprimljenih po objavi Privremene liste za dodjelu stipendija za doktorande Sveučilišta u Rijeci (13. veljače 2017.) rektor Sveučilišta u Rijeci, prema prijedlogu Evaluacijskog odbora za dodjelu stipendija za doktorande, donio je Odluku o konačnim rezultatima Natječaja za dodjelu stipendija za doktorande u akademskoj godini 2016./2017.

ODLUKA o rezultatima Natječaja

Kandidati koji su ispunili uvjete Natječaja i, u skladu s Odlukom o konačnim rezultatima, ostvarili pravo na stipendiju, o datumu potpisivanja ugovora o stipendiranju bit će obaviješteni e-poštom.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća