Tribina ''Želim slušati ljude''
Četvrtak, 27.04.2017.

četvrtak, 27. travnja 2017.

Udruga za razvoj visokoga školstva ''Universitas'' poziva zainteresirane na tribinu pod nazivom ''Želim slušati ljude: Kakvo Sveučilište trebamo?'', koja će biti održana u srijedu, 3. svibnja s početkom u 13 sati u predavaonici F-006 u prizemlju  Filozofskog fakulteta, Kampus Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišna avenija 4. Gošća tribine je nova rektorica prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija, a ovo će biti njeno prvo javno izlaganje nakon službenog preuzimanja rektorske dužnosti. Tribinu će moderirati dr. sc. Marko Turk, predsjednik ''Universitasa'', a s rektoricom će razgovarati o: prioritetima u vođenju Sveučilišta, mogućnostima i izazovima u ostvarenju ciljeva, položaju i budućnosti Sveučilišta u širem kontekstu visokoga obrazovanja, timu ljudi s kojima će ostvarivati svoj program te drugim relevantnim pitanjima. Udruga ''Universitas'' poziva zainteresirane da se pridruže tribini i postave pitanja rektorici na početku njezina mandata.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća