Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Novosti

Erasmus+: prijave sastavnica neintegriranih sveučilišta za natječaje od 2019. godine

U nastavku možete pročitati obavijest AMPEU o načinu prijave Erasmus + projekata za natječaje od 2019. godine.

Saznaj više

Poziv za volontere na Noći istraživača 2018.

Ovim putem pozivaju se studenti i studentice da kao volonteri sudjeluju u provedbi Noći istraživača! Službeni poziv i prijavnicu možete pronaći u nastavku.

BEAT - Blue Enhancement Action for Technology transfer

Sveučilište u Rijeci partner je na projektu BEAT - Blue Enhancement Action for Technology transfer , (Interreg V-A Italy-Croatia CBC Programme) . Projekt je započeo u siječnju 2018. i traje do lipnja 2019.

Noć istraživača u Rijeci

Dođite u petak, 28. rujna u Tower Centar od 17 do 22 sata i istražujte s nama!

Obzor 2020.: Nacionalni informativni dan za područje Svemir

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 6. rujna u Zagrebu.

Dan europske teritorijalne suradnje

Prijavite se za sudjelovanje na događanju „Uživanje kulturne baštine“ koje će se održati 26. rujna u Portorožu i Piranu u sklopu Dana europske teritorijalne suradnje.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća