Prijam na Rektoratu

petak, 8. rujna 2017.

U četvrtak, 7. rujna 2017. rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija na Rektoratu je primila nadbiskupa mons. dr. Ivana Devčića, vlč. Matiju Matičića, novoga rektora katedrale sv. Vida te Kseniju Rukavina Kovačević, predstojnicu Katehetskog ureda Riječke nadbiskupije.

Jedna od tema razgovora ovog neslužbenog posjeta bila je buduća suradnja u okviru projekta Rijeka – Europska prijestolnica kulture u smislu promocije sakralne baštine te promicanja vrijednosti međureligijskog i ekumenskog dijaloga. U okviru suradnje Sveučilišta i Riječke nadbiskupije planiraju se ciklusi predavanja o povijesti sakralne baštine te predavanja religijske i znanstvene tematike.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća