Zlato u crkvi Uznesenja BDM
Srijeda, 18.10.2017.

srijeda, 18. listopada 2017.

Katedra za umjetnost ranog novog vijeka Odsjeka za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci i Župni ured Uznesenja Blažene Djevice Marije u Rijeci pozivaju  sve zainteresirane na predavanje ''Umjetničko blago župne crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije u Rijeci: Zlato'', koje će biti održano u utorak, 24. listopada 2017. u 19 sati u spomenutoj crkvi, Put Vele crikve. Predavanje će održati Mateja Jerman, suradnica na projektu Mramor, pigmenti, zlato i svila: luksuzne umjetnine barokne Rijeke voditelja doc. dr. sc. Damira Tulića, a koji financira Sveučilište u Rijeci.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća