Dani Učiteljskog fakulteta
Četvrtak, 26.10.2017.

četvrtak, 26. listopada 2017.

Dekanica Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci izv. prof. dr. sc. Lidija Vujičić i Organizacijski odbor pozivaju zainteresirane da se pridruže obilježavanju Dana Učiteljskog fakulteta, koje će biti održano u petak i subotu, 27. i 28. listopada 2017. u prostorijama Fakulteta na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišna avenija 6.

U petak, 27. listopada u 13 sati u prostoriji 006 Fakulteta bit će održano otvaranje  Dana Fakulteta, uz pozdravne riječi dekanice Vujičić i rektorice Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježane Prijić Samaržije.

Uslijedit će predstavljanje monografije: Učiteljski fakultet u Rijeci 2006. – 2017.( izv. prof. dr. sc. Lidija Vujičić, izv. prof. dr. sc. Željko Boneta, doc. dr. sc. Marinko Lazzarich), nakon čega će biti održan nastup Pjevačkoga zbora zaposlenika Učiteljskoga fakulteta pod vodstvom Sanje Minić, prof.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća