Obzor 2020.: Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva
Nacionalni informativni dan za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva programa Obzor 2020. održat će se u petak 17. studenoga 2017. godine u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu, s početkom u 10 sati.

Sudjelovanje je besplatno, a prijava je moguća putem prijavnog obrasca do srijede 15. studenoga 2017.

Na informativnom danu predstavnica iz Europske komisije predstavit će teme novog radnog programa za 2018. - 2020. za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva, grupirane u 3 nova natječaja:
  • MIGRATION,
  • SOCIOECONOMIC AND CULTURAL TRANSFORMATIONS IN THE CONTEXT OF THE FOURTH INDUSTRIAL REVOLUTION,
  • GOVERNANCE FOR THE FUTURE.
Program info dana obuhvatit će primjere uspješnih Obzor 2020. projekata, pregled sudjelovanja i usluge potpore te savjete evaluatora, a preliminarni program možete pogledati ovdje.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Horizon Europe

U nastavku pročitajte nešto više o novom okvirnom programu Horizon Europe.

Preporuke AMPEU za vođenje Erasmus+ projekata

U nastavku možete preuzeti preporuke.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan "Širenje izvrsnosti i sudjelovanja"

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 27. lipnja u Zagrebu.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za Individualnu stipendiju: čitanje projektnog prijedloga iz perspektive evaluatora“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 15. lipnja u Zagrebu.

Saznaj više

Obzor 2020. radionica „Odgovorno istraživanje i istraživački integritet te otvorena znanost u MSCA projektima“

Prijavite svoje sudjelovanje!

Saznaj više