Trideset godina Erasmusa

utorak, 28. studenog 2017.

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija sudjelovala je na svečanoj konferenciji povodom proslave 30 godina programa Erasmus, jednog od najuspješnijih programa Europske unije i najvećeg programa akademske mobilnosti u svijetu.

Konferencija službenog naziva ''Kako je Erasmus postao Erasmus+? Priča koja traje 30 godina'' održana je u ponedjeljak, 27. studenog 2017. u hotelu Westin Zagreb. U sklopu konferencije održana je i panel-rasprava pod nazivom ''Izazovi nove generacije programa – Kako od Erasmusa+ učiniti Erasmus++?''

Više o svečanoj konferenciji i programu možete pronaći na poveznicama:

30 godina Erasmusa

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća