Riječki isusovac Marchesetti
Srijeda, 29.11.2017.

srijeda, 29. studenog 2017.

Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva zainteresirane na predavanje pod nazivom ''Riječki isusovac Marchesetti'', koje će prof. dr. sc. Mirjana Polić Bobić s Odsjeka za Romanistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održati u četvrtak, 30. studenog 2017. s početkom u 18 sati u dvorani izložbe ''Glagoljica'', Sveučilišna knjižnica Rijeka, Dolac 1.

Predavanje će biti održano u sklopu cjelogodišnjeg projekta Sveučilišne knjižnice Rijeka Colloguia Fluminensia, ciklusa predavanja o riječkim temama.

Ujedno najavljujemo i posljednje ovogodišnje predavanje u sklopu ovoga projekta, ''Zvane Črnja'', koje će 7. prosinca 2017. u 18 sati održati dr. Boris Biletić iz Rovinja.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća