Predstavljanje knjige - MEDRI

četvrtak, 7. prosinca 2017.

Hrvatska liječnička komora i Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci pozivaju zainteresirane na predstavljanje knjige ''Vukovarska bolnica – svjetionik u povijesnim olujama hrvatskoga istoka'' autora prof. dr. sc. Ive Lučića, koje će biti održano u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. s početkom u 17 sati u predavaonici br. 2 na prvome katu glavne zgrade Medicinskog fakulteta, Ulica braće Branchetta 20, Rijeka.

Uz autora, knjigu će predstaviti:

•          dr. sc. Trpimir Goluža, predsjednik HLK-a, nakladnik knjige

•          prim. dr. Ante Zvonimir Golem, dopredsjednik HLK-a, urednik knjige

•          doc. dr. sc. Nino Raspudić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Predstavljanje će moderirati Elvira Marinković Škomrlj, glasnogovornica Sveučilišta u Rijeci.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća