Poziv za objavu radova
Utorak, 12.12.2017.

utorak, 12. prosinca 2017.

Odsjek za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci priprema objavljivanje Zbornika ''Suvremeni trendovi i izazovi nastavničke profesije'' i poziva kolegice i kolege iz akademske i stručne zajednice (pedagoge, psihologe, socijalne pedagoge, sociologe i druge) čiji je rad povezan s nastavničkom/učiteljskom profesijom da svojim radovima doprinesu objavljivanju ovoga Zbornika.

Struktura Zbornika predviđa objavu znanstvenih radova na navedenu, glavnu temu, s posebnim naglaskom na povezivanje s podtemama. Za sve radove bit će osigurana anonimna, međunarodna recenzija.

POZIV I UPUTE O NAČINU PRIJAVE

PREDLOŽAK ZA PISANJE SAŽETKA

Javni pozivi / Javne rasprave

Trenutno nema aktualnih javnih poziva i javnih rasprava.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća