Promovirani doktorandi
Petak, 15.10.2010.
Na Sveučilištu u Rijeci 15. listopada 2010. održana je svečana promocija doktora znanosti. Rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Pero Lučin na 70. promociji doktora znanosti promovirao je 10 doktoranada u akademski stupanj doktora znanosti. Do sada je na riječkom Sveučilištu od njega osnutka promovirano 764 doktora znanosti, a uključujući današnju promociju taj broj iznosi 774.

Popis promoviranih doktoranada 2010. godine:

Pet iz područja Biomedicine i zdravstva:

1.    MAKSIM VALENČIĆ
2.    ELIZABETA FIŠIĆ
3.    STELA ŽIVČIĆ ĆOSIĆ
4.    ITA HADŽISEJDIĆ
5.    VALTER STEMBERGA

Četiri iz Društvenih znanosti:

1. MIRJANA MOGOROVIĆ
2. IVAN KOVAČ
3. MIRKO LUKAŠ
4. DARIA TOT  i

Jednog iz područja Tehničkih znanosti:

1.    DRAGAN MARTINOVIĆ

Promocija novih doktora znanosti izuzetno je važan događaj za Sveučilište u Rijeci koje ide ka ostvarenju jednog od strateških ciljeva, a to je postati  istraživačko Sveučilište s utvrđenim profilom, centrima izvrsnosti, kolaborativnim istraživanjima, institucijskom brigom za razvitak istraživačkih karijera i dvostruko većom znanstvenom produkcijom.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća