ESN Rijeka traži nove članove!
Riječki ogranak volonterske organizacije Erasmus Student Network (ESN) u potrazi je za novim članovima.

Pozicije za koje su otvorene prijave su:

Buddy (mentor), osoba koja je prvi kontakt Erasmus studentima prije i pri dolasku u Rijeku. Buddy pomaže pri smještaju, administrativnim obvezama studenta, prilagođavanju u novom gradu i drugim problemima s kojima se Erasmus student može susresti.

Odnosi s javnošću, unutar kojih se nalaze pozicije grafičkog dizajnera, fotografa, osobe zadužene za društvene medije i odnose s medijima.

Budući da ESN Rijeka redovito organizira događaje različitih tematika – od zabavnih do edukativnih i kulturnih, potrebno je proširivanje tima za organiziranje evenata, a kako bi eventi bili kvalitetno provedeni, dobro organiziranje budžeta je od velike važnosti, čemu će pridonijeti financijski savjetnik.

Dio je Erasmusa i život na ponekad skromnom budžetu, stoga ESN pokušava sklopiti partnerstva s lokalnim restoranima, javnim prijevozom, kulturnim institucijama itd., kako bi osigurao najbolje moguće uvjete za studente, što je zadaća partnership managera.

Ako se priključe, studenti dobivaju priliku za:
- Putovanja u druge države;
- Prijatelje koji možda postanu i poslovni suradnici;
- Praksu rada u udruzi;
- CV  koji više nije samo običan papir;
- Praksu učenja stranih jezika;
- Edukaciju o neprofitnim organizacijama, ali i edukaciju koja se može koristiti u struci;
- Prijatelje u drugim gradovima Hrvatske i Europe.

Biti dijelom ovakve organizacije velika je prilika ne samo za obogaćivanje životopisa, već i za osobni napredak što se tiče tolerancije, uključivosti, multikulturalnosti i internacionalnosti. Imajući na umu da je Erasmus Student Network Hrvatska dva puta proglašena najboljom ESN zemljom u Europi, ovakva se prilika ne propušta.

Link za prijavnicu možete pronaći ovdje.

Detaljnije informacije o ESN-u Rijeka pronađite na mrežnoj stranici ili na stranici Facebooka.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća