Konferencija na EFZG-u
Petak, 19.01.2018.

petak, 19. siječnja 2018.

Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u petak, 2. ožujka 2018. bit će održana konferencija pod nazivom ''Upravljanje ljudskim potencijalima na visokim učilištima'' na kojoj će biti predstavljeni rezultati projekta ''Modernizacija visokih učilišta putem unaprjeđenja upravljanja ljudskim potencijalima'' (HRMinHEI).

Ovome Erasmus+ projektu svrha je jačanje funkcije upravljanja ljudskim potencijalima na visokim učilištima i izrada inovativnog alata za samoprocjenu učinkovitosti upravljanja ljudskim resursima.

Ključne teme:

•          HR na visokim učilištima – trend ili potreba?

•          Što je HR na visokim učilištima?

•          Kako HR pomaže razvoju visokog učilišta?

•          Kakav je HR na hrvatskim visokim učilištima?

O temama će govoriti:

•          prof. dr. sc. Snježana Prljić Samaržija, rektorica Sveučilišta u Rijeci

•          prof. dr. sc. Vlatko Cvrtila, dekan,  Sveučilište VERN

•          dr. sc. Mislav Balković, dekan, Visoko učilište Algebra

•          prof. dr. sc. Zoran Sušanj, Odsjek za psihologiju, Filozofski fakultet, Sveučilište u Rijeci

Za prijavu za sudjelovanje na konferenciji potrebno je ispuniti online prijavni obrazac do 26. veljače 2018. do 16 sati.

VIŠE                    PROGRAM

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća