Nagrade Grada Rijeke nastavnicima Sveučilišta
Utorak, 15.06.2010.
Dana 10.06.2010.održana je Svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Rijeke na kojoj su dodjeljene nagrade grada Rijeke. Dobitnici nagrade su nastavnici Sveučilišta u Rijeci i to prof.dr.sc. Marina Šantić za izuzetan doprinos unapređenju biomedicinskih znanosti, dr.sc. Danijela Bačić-Kraković za djelo Rijeka u priči, prvu sustavnu panoramu slojevitog identiteta grada kroz književni imaginarij, mr.sc. Fred Zeidler za iznimam doprinos u unapređenju bolničke i izvanbolničke hitne medicine u Rijeci, te prof.dr.sc. Tomislav Rukavina za izniman doprinos unapređivanju liječničke struke, osobito na području medicinske edukacije. Iskrene čestitke svima!

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća