Program stipendiranja Global Korea za 2018. godinu
Program stipendiranja Global Korea za 2018. godinu jest studijski program u sklopu kojega se hrvatskim državljanima dodjeljuje jedna stipendija za diplomski studij u Koreji.

Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje (NIIED - National Institute for International Education) u sastavu Ministarstva obrazovanja Republike Koreje, dodjeljuje jednu (1) stipendiju državljanima Republike Hrvatske, te jednu (1) stipendiju državljaninu Bosne i Hercegovine za diplomski studij iz programa stipendiranja korejske vlade za strane studente Global Korea za 2018. godinu (2018 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree - KGSP).

Rok prijave: 23. ožujka 2018. godine

Zainteresirani kandidati trebaju veleposlanstvu priložiti svu potrebnu dokumentaciju najkasnije do 23. ožujka 2018. godine. Nakon toga će se u veleposlanstvu održati razgovori s ograničenim brojem kandidata čije su prijave zadovoljile tražene uvjete i koje su zaprimljene unutar navedenog roka.
  1. Brošura o često postavljanim pitanjima FAQs jest dostupna na sljedećoj poveznici
  2. Brošura sa smjernicama prijave jest dostupna na sljedećoj poveznici
  3. Obrazac za prijavu jest dostupan ovdje.
Više informacija o ovoj stipendiji jest dostupno na mrežnim stranicama http://www.studyinkorea.go.kr, dok se za sve daljnje upite možete obratiti veleposlanstvu putem sljedeće e-adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća