Kineski jezik na FMTU-u

petak, 23. veljače 2018.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci i ove godine održava programe cjeloživotnoga obrazovanja na kineskom jeziku. U tijeku su upisi nove generacije polaznika programa: Kineski jezik u turizmu za početnike te Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike.

Rok za dostavu prijava je 5. ožujka 2018., a pohađanje programa cjeloživotnoga učenja je potpuno
besplatno za sve polaznike.

Detaljnije informacije o programima dostupne su na mrežnim stranicama  Fakulteta www.fthm.hr, na e-adresi: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na telefonu 051 294 205.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća