Humanitarna akcija
Četvrtak, 01.03.2018.

četvrtak, 1. ožujka 2018.

U organizaciji Podružnice ''Rektorat Sveučilišta u Rijeci'' Nezavisnog sindikata znanosti i visokoga obrazovanja i Studentskog centra Rijeka, jučer je, djeci i mladima iz Dječjega doma ''Ivana Brlić Mažuranić'' Lovran, dostavljena donacija, odnosno prikupljene potrepštine. I ovoga je puta naša sredina pokazala svoju humanost i osjetljivost za probleme drugih.

Iako je bilo problema s e-mail komunikacijom među djelatnicima Rektorata, "usmenom predajom" glas se proširio, a zahvaljujući Studentskom centru, kao  i sastavnicama Sveučilišta, odnosno ostalim sindikalnim podružnicama, uspjeli smo sakupiti značajnu donaciju. Stoga, u ime Dječjeg doma, ali i organizatora još jedna velika zahvala svima i poziv da ne zaboravimo one kojima je potrebna naša pomoć.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća