Prvo predavanje fotogrupe

četvrtak, 1. ožujka 2018.

Novoosnovana Fotogrupa Sveučilišta u Rijeci ''Baltazar'' poziva zainteresirane djelatnike i studente na prvo predavanje, koje će biti održano u srijedu, 7. ožujka s početkom u 16 sati u prizemlju cafè-bara ''Akvarij'' Studentskog centra Rijeka, Kampus Sveučilišta u Rijeci, Ulica Radmile Matejčić 5.

Teme su: ''Osnove fotografije'' - predavač Dinko Jurjević, mr. sig.  i ''Kompozicija'' – predavačica Jelana Babić, dipl. diz.

Ulaz je slobodan (do 50 osoba), a rezervacije su obvezne na e-adresu j Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća