Obzor 2020. radionica „Odgovorno istraživanje i istraživački integritet te otvorena znanost u MSCA projektima“

Dana 25. svibnja 2018. godine u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU održat će se jednodnevna radionica „Odgovorno istraživanje i istraživački integritet te otvorena znanost u MSCA projektima“, u hotelu Palace, Strossmayerov trg 10, Zagreb, s početkom registracije u 8:30 sati (program radionice).

Radionica je namijenjena istraživačima, predstavnicima visokih učilišta, znanstvenih instituta, istraživačkih centara i drugih znanstvenih organizacija te predstavnicima industrije i privatnog sektora koji su zaineresirani za sudjelovanje u Marie Sklodowska – Curie akcijama.

Prijava sudjelovanja na radionici je moguća putem poveznice. Prijave su otvorene do utorka 22. svibnja 2018. godine.

Poziv za volontere na Noći istraživača 2018.

Ovim putem pozivaju se studenti i studentice da kao volonteri sudjeluju u provedbi Noći istraživača! Službeni poziv i prijavnicu možete pronaći u nastavku.

BEAT - Blue Enhancement Action for Technology transfer

Sveučilište u Rijeci partner je na projektu BEAT - Blue Enhancement Action for Technology transfer , (Interreg V-A Italy-Croatia CBC Programme) . Projekt je započeo u siječnju 2018. i traje do lipnja 2019.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Obzor 2020.: Nacionalni informativni dan za područje Svemir

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 6. rujna u Zagrebu.

Dan europske teritorijalne suradnje

Prijavite se za sudjelovanje na događanju „Uživanje kulturne baštine“ koje će se održati 26. rujna u Portorožu i Piranu u sklopu Dana europske teritorijalne suradnje.

Regionalni dani EU fondova u Karlovcu

Prijavite se za sudjelovanje na besplatnoj edukaciji u sklopu Regionalnih dana EU fondova, 31. kolovoza 2018. u Karlovcu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća