Javna rasprava
Četvrtak, 21.10.2010.
12. listopada Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa je na svojim mrežnim stranicama otvorilo javnu raspravu o nacrtima prijedloga zakona o znanosti, visokom obrazovanju i sveučilištu, koji bi trebali zamijeniti važeći Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju iz 2003. godine.

Sukladno zaključku 19. sjednice Senata održane 19. listopada 2010., provodit će se strukturirana javna rasprava na tijelima sastavnica i sveučilišnim odborima. Djelatnici Sveučilišta se pozivaju na sudjelovanje u javnoj raspravi i to na način da svoje primjedbe postavljaju, isključivo u obliku amandmana, na SharePoint portal.
Podaci za pristup Portalu su username: zakon; password: uniri.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća