Stipendije Drvne industrije Klana d.d.
Utorak, 03.07.2018.

TRAŽE SE STIPENDISTI – osiguraj si bezbrižno studiranje i siguran put do zaposlenja!

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

DI KLANA d.d. stipendistima omogućava:
- isplatu mjesečne stipendije tijekom trajanja studija
- praktičnu obuku u struci
- sudjelovanje na stručnim skupovima i sajmovima
- zaposlenje nakon završetka studija uz mogućnost usavršavanja i napredovanja
- mogućnost plaćanja troškova studentskog doma tijekom trajanja studija

Odaberi siguran put i postani dio uspješnog tima DI KLANA d.d!

*prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti drvne tehnologije, elektrotehnike, dizajna i strojarstva što uključuje studente Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci i Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća