Održan FP7 informativni dan za područje Energije

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa organiziralo je 12. listopada 2010. FP7 informativni dan za područje Energije s ciljem upoznavanja šire javnosti s mogućnostima uključenja u istraživačke i demonstracijske projekte koji se u sklopu ovog Programa financiraju od strane Europske unije. Na info danu predstavljeni su projekti u kojima kao partneri sudjeluju osim istraživačkih ustanova, Fakulteta strojarstva i brodogradnje i Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta, i partneri iz privrede. Najavu četvrte SET Plan konferencije, prezentacije info dana i ostale korisne informacije mogu se preuzeti s mrežne stranice.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća