Natječaj "UNIRI PROJEKTI"

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu sredstava potpore znanstvenim istraživanjima na Sveučilištu u Rijeci za 2018. godinu - projekti iskusnih znanstvenika i umjetnika. Prijave se podnose putem online obrasca na za to predviđenom mjestu SharePoint Portala d 7. rujna do 7. listopada ove godine.

Natječaj se objavljuje u skladu s dosadašnjom praksom financiranja znanosti i Strategijom Sveučilišta u Rijeci, odredbama Ugovora o namjenskom institucijskom financiranju znanstvene djelatnosti u 2018. godini te preporukama Savjeta za znanost i Međunarodnog znanstvenog savjeta Sveučilišta u Rijeci, a ukupan natječajni fond iznosi 6 milijuna kuna.

Više informacija o Natječaju "UNIRI projekti" pronađite OVDJE.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća