Natječaj za Nagrade Zaklade

srijeda, 12. rujna 2018.

Podsjećamo, Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za dodjelu ''Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci'' za 2017. kalendarsku godinu. Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 30. rujna 2018. (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

U raspisivanju natječaja za ''Nagradu Zaklade Sveučilišta u Rijeci'' za kalendarsku godinu 2017. i kreiranju evaluacije poseban naglasak stavljen je na kriterije znanstvene uspješnosti i izvrsnosti u znanstvenoistraživačkom te umjetničkom radu, sukladno Pravilniku o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja (NN 28/2017) i Pravilniku o uvjetima za izbor u umjetničko-nastavna zvanja (NN 86/2010).

Tekst natječaja, dodatne upute i obveznu dokumentaciju možete preuzeti na mrežnim stranicama Zaklade.

Rok za postavljanje pitanja je 24. rujna 2018. u 12 sati.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća